Firemné večierky a Darčekové poukážky

Miesto pre vianočné večierky, posedenia

Blíži sa koniec roka. Čas, kedy sa viac stretáva nielen rodina, ale aj zamestnanci a kolegovia. Na všetky pracovné povinnosti môžete so svojimi zamestnancami zabudnúť na firemnom stretnutí v Satori.

Príjemné, pozitívne prostredie reštaurácie Satori je ideálnym pre Vaše vianočné večierky a firemné koncoročné posedenia. Reštaurácia ma kapacitu 56 miest a k dispozícii ponúka dva salóniky.

Prvý salónik, TATAMI, je zariadený v japonskom štýle. Osloví Vás svojou príjemnou a pokojnou atmosférou, vďaka ktorej si môžete nerušene užiť jedinečné posedenia s rodinou, priateľmi, obchodnými partnermi. Kapacita salónika je 6 – 8 osôb. Druhý salónik je väčší, s kapacitou 14 miest a je vhodný na menšie firemné akcie a školenia.

V salóniku je k dispozícii data projektor, ktorý môžete využiť ako informačnú pomôcku na školeniach. Salónik si môžete rezervovať na tel. čísle +421 911 505 363. V rámci príprav firemných večierkov a posedení Vám personál reštaurácie pomôže od samotnej výzdoby, až po menu podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Doprajte sebe a svojím blízkym, či zamestnancom zážitok, o akom ani nesnívali. Doprajte chuťovým bunkám pocit exotiky. Navyše, môžete Vaše firemné posedenie ozvláštniť školou sushi pod vedením šéfkuchára Jána Kontroša, ktorá prinesie Vám i Vašim hosťom nevšedný kulinársky zážitok.

Darčekové poukážky a sushi sety

Ak chcete svojim zamestnancom darovať vianočný darček, ktorý ich zaručene poteší, tak sa na darčekové poukážky reštaurácie môžete spoľahnúť. SATORI Fusion Restaurant ponúka tiež možnosť zakúpiť sushi sety vo VIP boxoch (za príplatok 10€) podľa vlastného výberu. Ak s výberom potrebujete pomôcť, personál Vám ochotne poradí.